3 Buzand street, 0010 Yerevan, Armenia
+37412400004
[email protected]
• Live
am
ru
LEARN. DO. CO-CREATE
Workspace Login
HOW TO DONATE
+
Home
About us
Our mission
Founders
Executive board
Our office
Reports
Contacts
Publications
«Լույսի» ուսանողների ցանցը՝ հիմնված 2009 թ.
Շվեյցարիա
Ֆրանսիա
Կանադա
ԱՄՆ
Մեծ Բրիտանիա
Ռուսաստան
Սինգապուր
Հոնգ Կոնգ
Դանիա
Ավստրալիա
Իռլանդիա
Գերմանիա
ՓՆՏՐԵԼ
ուսանող
Ադելաիդա Բաղդասարյան
Ադրինե Մարտիրոսյան
Աիդա Կիրակոսյան
Ալան Չաղլասյան
Ալբերտ Ներզեթյան
Ալեն Շադունց
Ալենտինա Վարդանյան
Ալեքս Բոյաջյան
Ալեքսանդր Բեկնազարյան
Ալեքսանդր Հարությունյան
Ալեքսանդր Պետրոսյան
Ալեքսանդր Քարաջյան
Ալեքսանդրա Մարտիրոսյան
Ալեքսանդրոս Չարիդիս
Ալիկ Բերբերյան
Ալլա Բերբերյան
Ակսել Մովսիսյան
Ահարոն Լևոնյան
Ամալյա Խաչատրյան
Ամալյա Կոստանյան
Ամալյա Ղուկասյան
Անահիտ Գալստյան
Անահիտ Հայրապետյան
Անահիտ Պապյան
Անահիտ Սանդալջյան Մոդրեք
Անահիտ Սողոյան
Անահիտ Վարդանովնա
Անաստասիա Ծատուրյան
Անդրանիկ Մնացականյան
Անդրանիկ Պետրոսյան
Անդրեյ Սիմոնյան
Անի Բաբումյան Ղալեհ Մամականի
Անի Թումանյան
Անի Հայկունի
Անի Մելիքսեթյան
Անի Մինասյան
Անի Մովսիսյան
Անի Ներսիսյան
Անի Շահինյան
Անի Շիրվանյան Կոնարակի
Անի Վահրադյան
Անի Վանեսյան
Անի Վարդանյան
Անի Քոչարյան
Աննա Բաբաջանյան
Աննա Բարսեղյան
Աննա Խաչատրյան
Աննա Հակոբյան
Աննա Հարությունյան
Աննա Մարտիրոսյան
Աննա Մելոյան
Աննա Սրապիոնյան
Աննա Քալաշյան
Աննա Քարոլին Հալեպլյան
Աննա Օհանջանյան
Անուշ Ալեքսանյան
Անուշ Սարգսյան
Անուշավան Համբարձումյան
Անրի Գրիգորյան
Աշոտ Մարգարյան
Աստղիկ Ծատրյան
Աստղիկ Պետրոսյան
Ավետիս Ղազարյան
Արա Խաչատրյան
Արա Մամբրեյան
Արամ Ասրյան
Արամ Կոստանյան
Արամ Ղուկասյան
Արամ Միքայելյան
Արամ Մուղալյան
Արամ Սարգսյան
Արամ Վերդիյան
Արայիկ Հայրիյան
Արեգ Գևորգյան
Արեն Կարապետյան
Արթուր Ասլանյան
Արթուր Գասպարյան
Արթուր Խալաթյան
Արթուր Մակարյան
Արի Սեքերյան
Արին Ա. Բալալյան
Արին Աղազարյան
Արին Բաբաջանյան
Արման Աբգարյան
Արման Թաթոյան
Արման Հովակիմյան
Արման Մարգարյան
Արման Տիգրանյան
Արմեն Թանգամյան
Արմեն Թավադյան
Արմեն Խաչիկյան
Արմեն Մալխասյան
Արմեն Մկրտչյան
Արմեն Նազինյան
Արմեն Սամուրքաշյան
Արմեն Վարդանյան
Արմենուհի Խաչատրյան
Արմենուհի Կազարյան
Արմինե Բագիյան
Արմինե Խաչատրյան
Արմինե Ղազարյան
Արմինե Մինասյան
Արմինե Նալբանդյան
Արշակ Կարապետյան
Արշակ Մնացականյան
Արշավիր Ղահրամանյան
Արշավիր Մինասարյան
Արուս Կոզմանյան
Արսեն Ալիխանյան
Արսեն Թումանյան
Արսեն Մամիկոնյան
Արսեն Նիսանյան
Արսեն Վասիլյան
Արտակ Բեգլարյան
Արտավազդ Ղազարյան
Արտեմ Մելիքյան
Արտյոմ Գեղամյան
Արտյոմ Քոսյան
Արփի Գրիգորյան
Արև Փափազյան
Արևիկ Սարգսյան
Արևշատ Մելիքսեթյան
Գաբրիել Դավթյան
Գալուստ Խանվելյան
Գայանե Մելքոմ Մելքոմյան
Գայանե Պետրոսյան
Գայանե Վիրաբյան
Գայանե Փանոսյան
Գառնիկ Սարգսյան
Գեւորգ Պողոսյան
Գոհար Հարությունյան
Գոռ Զաքարյան
Գոռ Հովակիմյան
Գուրգեն Այվազյան
Գրանտ Ակոբյան
Գրանտ Շիրակունի
Գրեգորի Բիլազարյան
Գրեգորի Լոշքաջյան
Գրիգոր Միրզա-Ավագյան
Գրիգորի Ենիկոլոպով
Գրիշա Աղաջանյան
Գրիշա Խաչատրյան
Գևորգ Խանդամիրյան
Գևորգ Մարտիրոսյան
Դավիդ Երիցյան
Դավիթ Աղամալյան
Դավիթ Դավթյան
Դավիթ Դեդեյան
Դավիթ Թադեւոսյան
Դարա Մերի Հուրդաջյան
Դարոն Բեդյան
Դիանա Անտոնոսյան
Դիանա Ասատրյան
Դիանա Գազիյան
Դիանա Խաչատուրյան
Դիանա Հովակիմյան
Դիանա Մուրադովա
Դիանա Յանուկյան
Դիանա Նազարյան
Դիանա Սահակյան
Դիաննա Յուսուֆյան
Ելենա Պետրոսյան
Եղիշե Կիրակոսյան
Եվա Սարգսյան
Երվանդ Ազատյան
Երվանդ Մելքոնյան
Երվանդ Ներսիսյան
Էդգար Մինասյան
Էդմոնդ Վարդումյան
Էդուարդ Անսուր
Էդուարդ Բադալյան
Էդուարդ Գրիգորյան
Էլեն Գյուլնազարյան
Էլեն Հոխիկյան
Էլեոնորա Մկրտչյան
Էլիզաբեթ Այանյան
Էլինա Թունյան
Էլինա Մարկարյան
Էլյա Պապոյան
Էմիլի Տերյան
Էմմա Հովհաննիսյան
Էմմա Նոլան-Աբրահամյան
Էմմա Սարգսյան
Էնդրյու Իլիթալո
Էնթոնի Գերբիջյան
Թալին Բիլազարյան
Թալին Բուդաղյան
Թալին Մարտիրոսյան
Թամար Մարտիրոսյան
Ժաննա Կիտբալյան
Ժոզեֆ Հակոբյան
Իզաբելլա Հարությունյան
Ինեսսա Շահնազարովա
Իշխան Գորգիսյան
Իրինա Արությունովա
Իրինա Ղափլանյան
Լառա Մարկարյան
Լեոն Ասլանով
Լիա Սուրենյան
Լիանա Եփրեմյան
Լիանա Սուքիասյան
Լիլի Ջանյանց
Լիլի Սարգսյան
Լիլի Քամալյան
Լիլիթ Բանդուրյան
Լիլիթ Դարբինյան
Լիլիթ Մարդիյան
Լիլիթ Մեշչյան
Լիլիթ Մնացականյան
Լիլիթ Մուղալյան
Լիլիթ Յորդանյան
Լիլիթ Սարիբեկյան
Լիլիթ Օհանյան
Լիպարիտ Դրմեյան
Լորետտա Բեգլարյան
Լուսի Դեր Տավիտյան
Լուսինե Թարխանյան
Լուսինե Մանուկյան
Լուսինե Նաջարյան
Լուսինե Շահմուրադյան
Լուսինե Սարգսյան
Լուսյա Մանուկյան
Լևոն Աղազարյան
Լևոն Ավագյան
Լևոն Գոլենդուխին
Լևոն Թադևոսյան
Լևոն Կարապետյան
Լևոն Կոստանյան
Լևոն Հայկազյան
Լևոն Մովսիսյան
Լևոն Նիկոլյան
Խաչիկ Բադեյան
Խաչիկ Կարամանուկյան
Կառլա Ղարիբյան
Կարեն Բերբերյան
Կարեն Ենգիբարյան
Կարեն Զաքարյան
Կարեն Հակոբյան
Կարեն Սրապյան
Կարեն Քրմոյան
Կարին Պողոսյան
Կարինա Կարապետյան
Կարինե Աբելյան
Կարինե Հակոբյան
Կարինե Նազարյան
Կարինե Վան
Կիմ Ավանեսյան
Հակոբ Քալանջյան
Համազասպ Շահումյան
Հայկ Իշխանյան
Հայկ Կուպելյանց
Հայկ Հակոբյան
Հայկ Մազմանյան
Հայկ Մամաջանյան
Հայկ Մանուչարյան
Հայկ Չախչախյան
Հայկ Սարգսյան
Հայկ Սարիբեկյան
Հայկ Տեր-Ներսեսյան
Հայկ Տեփանյան
Հայկ Փիլոյան
Հաննա Քոքս
Հասմիկ Ալեքյան
Հասմիկ Բաղդասարյան
Հասմիկ Գրիգորյան
Հասմիկ Թևոսյան
Հասմիկ Ջիվանյան
Հարութ Էկմանյան
Հարություն Մանուկյան
Հարություն Նազարյան
Հեղինե Գրիգորյան
Հեղինե Կոշտոյան
Հեղինե Մուսայելյան
Հեղնար Եղիայան
Հենրիկ Դումանյան
Հիլարի Թոփազյան
Հովան Հակոբյան
Հովհաննես Ավետիսյան
Հովհաննես Խաչատրյան
Հովհաննես Ղազարյան
Հովնաթան Կարապետյան
Հռիփսիմե Բիյազյան
Հրագ Փափազյան
Հրայր Ազիզբեկյան
Հրայր Թովմասյան
Հրանտ Բաբայան
Հրանտ Դավթյան
Հրանտ Ղարիբյան
Հրաչ Բաղդասարյան
Հրաչյա Հարությունյան
Մանանա Հակոբյան
Մանե Ադամյան
Մանե Հովհաննիսյան
Մանե Միքայելյան
Մանո Սաքայան
Մանուկ Շիրինյան
Մարալ Հովասափյան
Մարգարիտա Աֆրիկյան
Մարե Սարկունի
Մարթա Սանդոյան
Մարիա Գալուստյան
Մարիա Հարությունյան
Մարիա Մարիկա Սեմերջյան
Մարիա Չախմախչյան
Մարիամ Արամյան
Մարիամ Հարությունյան
Մարիամ Սաֆարյան
Մարիամ Սիմոնյան
Մարինա Չիլինգարյան
Մարինա Պետրոսյան
Մարինե Արամյան
Մարինե Փոթիկյան
Մարկ Ջեյքոքս
Մարկ Փափազյան
Մեթյու Ղազարյան
Մելինե Ֆերեշեթյան
Մենուա Գևորգյան
Մեսրոպ Մանուկյան
Մերի Նասիլյան
Միլան Բարսամյան-Մոնքրիֆ
Միլենա Մելքոնյան
Միշել Բեզջյան
Միքայել Արզաքանցյան
Միքայել Թովմասյան
Միքայել Կալին
Միքայել Միրզոյան
Միքայել Մկրտչյան
Միքայել Սամվելյան
Միքայել Սուքիասյան
Մհեր Արեյան
Մհեր Մնացականյան
Մուշեղ Մանուկյան
Մուրադ Թովմասյան
Յուրի Սիրադեղյան
Նազելի Ղուկասյան
Նաիրա Չալոյան
Նաիրա Սեդրակյան
Նաիրա Տեր-Կյուրեղյան
Նաիրի Աբրահամյան
Նաիրի Ավանեսյան
Նաիրի Մանուկյան
Նանոր Կարագեոզյան
Նատալի Սիմոնյան
Նարե Ալեքսանյան
Նարե Միքայելյան
Նարե Մուրադյան
Նարե Վարդանյան
Նարեկ Ասլիկյան
Նարեկ Գալստյան
Նարեկ Գուրդիկյան
Նարեկ Դանոյան
Նարեկ Դշխունյան
Նարեկ Թովմասյան
Նարեկ Միսակյան
Նարեկ Ներսիսյան
Նարեկ Սարիբեկյան
Նարեկ Սևաչերյան
Նարին Մանուկյան
Նարինե Լալաֆարյան
Նարինե Ղոչիկյան
Նելլի Պետիկյան
Ներսես Աղաբաբյան
Ներսես Արամյան
Նիկոլ Զաբունյան
Նիկոլ Շահբազյան
Նշան Քեսեքեր
Նորա Լեսերսոն
Նորայր Մեջլումյան
Նուբար Դայլերյան
Նունե Իգիթյան
Նվարդ Չալիկյան
Շանթ Գևորգ
Շանտալ Թերզիյան
Շուշան Առաքելյան
Շուշանիկ Նալբանդյան
Պավել Գարիբով
Պարույր Մաթևոսյան
Պերճ Կարապետյան
Պերճ Չորլյան
Պերճուհի Թորոսյան
Ջեսիկա Կազրիկ
Ջեսիկա Մաղաքյան
Ջոն Արությունյան
Ջոն Կուբաթյան
Ջոն Պողոսյան
Ջովանի Զանետի
Ջուլիան Բարսամյան–Մոնքրիֆ
Ռադիկ Վերդյան
Ռազմիկ Վարագյան
Ռամոն Պողոսյան
Ռաֆայել Մկրտչյան
Ռիտա Ծատրյան
Ռոբերտ Գասպարյան
Ռոբերտ Դավթյան
Ռոբերտ Կալոնյան
Ռոբերտ Փանոսյան
Ռոզա Նալբանդյան
Ռոզա Վանյան
Ռոկսանա Զինչենկո
Ռուբեն Բունիաթյան
Ռուզաննա Սարգսյան
Սաթենիկ Միրզոյան
Սաթենիկ Ջրբաշյան
Սահակ Ոսկյան
Սահականուշ Սարգսյան
Սամսոն Ավետյան
Սամվել Գևորգյան
Սանան Շիրինյան
Սառա Գերբիջյան
Սառա Հալեջյան
Սառա Շիրազյան
Սարգիս Խանդանյան
Սարգիս Կարապետյան
Սարգիս Հակոբյան
Սարգիս Պողոսյան
Սարին Հաբեշյան
Սարինե Շահմիրյան
Սարո Վարժապետյան
Սերգեյ Ավետիսյան
Սերգեյ Շահվերդյան
Սերինե Թամամյան
Սիրանուշ Բաբախանովա
Սոնա Բալասանյան
Սոնա Հունանյան
Սոնա Մարգարյան
Սոնա Սուլաքյան
Սոս Ավետիսյան
Սուսաննա Սարգսյան
Սուրեն Սամարչյան
Սուրեն Սինյավսկի
Սուրեն Փափազյան
Սոֆյա Մորադյան
Սվետլանա Բագդասարով
Ստեփան Բաբայան
Ստեփան Խզրթյան
Ստեֆեն Խանոյան
Սևագ Քազանդջյան
Սևադա Հովսեփյան
Սևան Ղազարյան
Վազգեն Աբգարյան
Վալենտինա Հովհաննիսյան
Վահագն Ասլանյան
Վահագն Կիրակոսյան
Վահագն Ոսկանյան
Վահագն Փափազյան
Վահան Ասլանյան
Վահան Հովհաննիսյան
Վահան Մալխասյան
Վահան Մարտիրոսյան
Վահան Միսակյան
Վահան Նանումյան
Վահե Գալստյան
Վահե Թահմազյան
Վահե Ղարախանյան
Վահե Ճիտոյան
Վահե Մարկոսյան
Վահե Սարգսյան
Վանենի Դադոյան
Վաչե Թովմասյան
Վարագ Կեծամանյան
Վարագ Ղարիբջանյան
Վարդան Անդրիասյան
Վարդան Բեժանյան
Վարդան Եսայան
Վարդան Խաչատրյան
Վարդան Համբարձումյան
Վարդան Շատարևյան
Վարդան Վերդիյան
Վարդգես Ավետիսյան
Վարդուհի Դանիելյան
Վարդուհի Եղիազարյան
Վարդուհի Սարգսյան
Վարյա Մերուժանյան
Վիգեն Անտունյան
Վիգեն Շիրվանյան
Վիկտորյա Ալեքսանյան
Վիկտորյա Գասպարյան
Վիտալի Ավագյան
Տաթևիկ Դանիելյան
Տաթևիկ Զոհրաբյան
Տաթևիկ Հակոբյան
Տաթևիկ Մուրադյան
Տանյա Սարկիսյան
Տիգրան Աթոյան
Տիգրան Մանուկյան
Տիգրան Շահվերդյան
Տիգրան Պետրոսյան
Րաֆֆի Մարտիրոսյան
Րաֆֆի Վարդանյան
Փիթեր Բոյաջյան
Քառնի Բաբիկյան
Քոլեթ Ղազարյան
Քրիստեն Ստամբուլյան
Քրիստիան Միլյան
Քրիստին Կազանչյան
Քրիստինա Առաքելյան
Քրիստինա Պրիբիլսկայա
Քրիստինա Տեր-Սարգսյան
Քրիստինե Սերջենյան
Օդրիա Ամիրյան
Օվսաննա Գևորգյան
Օվսաննա Խաչիկյան
Օֆելյա Հարությունյան
երկիր
ԱՄՆ
Ավստրալիա
Գերմանիա
Դանիա
Իռլանդիա
Կանադա
Հոնգ Կոնգ
Մեծ Բրիտանիա
Միացյալ Թագավորություն
Շվեյցարիա
Ռուսաստան
Սինգապուր
Ֆրանսիա
համալսարան
Աախենի համալսարան
Ավստրալիայի ազգային համալսարան
Բեռլինի համալսարան
Բերկլի
Դյուքի համալսարան
Դուբլինի Թրինիթի քոլեջ
Եյլի համալսարան
Էքոլ պոլիտեքնիկ. Փարիզ Թեք
Ժնևի համալսարան
Լոզանի ֆեդերալ պոլիտեխնիկական դպրոց
Լոմոնոսովի անվան Մոսկվայի պետական համալսարան
Լոնդոնի կայսերական քոլեջ
Լոնդոնի համալսարանական քոլեջ
Լոնդոնի տնտեսագիտության և քաղաքագիտության դպրոց
Կալիֆոռնիայի համալսարան
Կալիֆոռնիայի տեխնոլոգիայի ինստիտուտ
Կոլումբիայի համալսարան
Կոպենհագենի համալսարան
Հարվարդի համալսարան
Հոնգ Կոնգի գիտության և տեխնոլոգիայի համալսարան
Հոնգ Կոնգի համալսարան
Մասաչուսեթսի տեխնոլոգիայի ինստիտուտ
ՄաքԳիլլի համալսարան
Մոսկվայի ֆիզիկատեխնիկական ինստիտուտ
Յակոբսի համալսարան
Շվեյցարիայի տեխնոլոգիայի ֆեդերալ ինստիտուտ
Չիկագոյի համալսարան
Սթենֆորդի համալսարան
Սիդնեյի համալսարան
Սինգապուրի ազգային համալսարան
Տորոնտոյի համալսարան
Փենսիլվանիայի համալսարան
Փրինսթոնի համալսարան
Քեմբրիջի համալսարան
Օքսֆորդի համալսարան
ծրագիր
Global Thought
Անգլերեն
Անգլերեն և համեմատական գրականություն
Անգլերենի ուսուցում
Անգլո-սաքսոնական
Անշարժ գույքի հետ կապված ռազմավարության զարգացում
Անվտանգություն
Առաջադեմ ճարտարապետական նախագծում
Առաջատար մաթեմատիկա
Առաջնակարգ ճարտարապետական նախագծում
Առաջնորդություն
Առողջապահություն
Առևտուր
Առևտուր և ֆինանսներ
Աստղաֆիզիկա
Աստղաֆիզիկական գիտություններ
Ավիացիոն-տիեզերական ճարտարագիտություն
Արդյունաբերական ճարտարագիտություն
Արվեստ և գիտություն
Արվեստի պատմություն
Արևելագիտություն
Բարձր և հետմիջնակարգ կրթություն
Բարձրագույն կրթություն
Բարձրագույն կրթություն (Կառավարում և ուսանողական հարաբերություններ)
Բարոյագիտություն
Բժշկական մարդաբանություն
Բժշկություն
Բիզնեսի գործարար կառավարում
Բիզնեսի կառավարում
Բնական գիտություններ
Բուժիչ և արդյունաբերական դեղագիտություն
Բուժքույրական գործ
Բջջային և զարգացման կենսաբանություն
Գիտություն
Գլոբալ կառավարում և դիվանագիտություն
Գլոբալ մտածողություն
Գործադիր բիզնեսի կառավարում
Գործավարական գիտություն
Գրողական արվեստ
Դասական կիթառ
Դատական գործ
Դեղագիտություն
Դեմոկրատիա և դեմոկրատացում
Եվրոպական համեմատական քաղաքագիտություն
Եվրոպական հասարակագիտություն և քաղաքագիտություն
Երաժշտագիտություն
Երաժշտական կրթություն
Երեխաների զարգացում և կրթություն
Զարգացման գիտություն
Զարգացման գիտություններ
Զարգացման հետազոտություն
Էդուարդ Ս.Մասոնի ծրագիր
Էլեկտրական ճարտարագիտություն և համակարգչային գիտություն
Էներգետիկայի և ռեսուրսների կառավարում
Ընդհանուր գիտություններ
Ընդհանուր լեզվաբանություն և համեմատական բանասիրություն
Ընդհանուր և կիրառական ֆիզիկա
Թատերական ռեժիսուրա
Թարգմանչություն
Թվանշային անթրոպոլոգիա
Ժամանակակից լեզուներ
Ժուռնալիստիկա
Իմացական և որոշումներ ընդունելու գիտություններ
Ինստիտուտներ
Ինքնություն
Իրավագիտություն
Իրավագիտություն և ֆինանսներ
Լազերային ֆիզիկա
Լայնածավալ ծրագրերի կառավարում
Լեզվաբանություն
Լեզվաբանություն և ֆրանսերեն
Լիբերալ արվեստ և գիտություններ
Լրագրություն
Ծրագրային համակարգերի նախագծում
Ծրագրերի և ձեռնարկությունների կառավարում
Կայուն կառավարում
Կառավարման հետազոտություն
Կառավարություն
Կառավարում
Կենսաբանություն
Կենսաբանություն և հոգեբանություն
Կենսաբժշկական ճարտարագիտություն
Կենսագիտության ձեռնարկություն
Կենսաինժեներիա և տնտեսագիտություն
Կենսաճարտարագիտություն
Կենսաֆիզիկա
Կիրառական արվեստ
Կիրառական լեզբաբանություն և երկրորդ լեզվի ուսումնասիրություն
Կիրառական ծրագրավորում
Կիրառական մաթեմատիկա
Կիրառական մաթեմատիկա և ֆիզիկա
Կոնդենսացված միջավայրերի ֆիզիկա
Կրթության կառավարում
Կրթության հետազոտություն
Կրթություն
Հաղորդակցական համակարգեր
Համակարգային դիզայն և Կառավարում
Համակարգի նախագծում և կառավարում
Համակարգիչ և տեղեկատվական տեխնոլոգիաներ
Համակարգչային գիտություն
Համակարգչային գիտություն եւ բիզնեսի կառավարում
Համակարգչային գիտություն և ճարտարագիտություն
Համակարգչային գիտություն և մոլեկուլային կենսաբանություն
Համաճարակաբանական գիտություն
Համաճարակաբանության
Համատեղ աստիճան
Համեմատական բիզնես
Համեմատական գրականություն
Համեմատական կառավարում
Համեմատական տնտեսություն և քաղաքականություն
Համեմատական և միջազգային կրթություն
Հայագիտություն
Հանրային Քաղաքականություն
Հանրային աշխատանք
Հանրային առողջապահություն
Հանրային կառավարում
Հանրային կառավարում և քաղաքականություն
Հանրային քաղաքականություն
Հանրային քաղաքականություն և կառավարում
Հաշվողական հետազոտություն
Հաշվողական մաթեմատիկա և կիբեռնետիկա
Հաշվողական վիճակագրություն և մեքենայագիտություն
Հասարակական գիտություններ
Հասարակական միջամտություն
Հարկադիր միգրացիա և փախստականների խնդիրներ
Հետազոտական դիզայն և մեթոդաբանություն
Հնագիտություն
Հոգեբանություն
Հումանիտար գիտություն
Ճարտարագիտություն
Ճարտարապետական դիզայն
Ճարտարապետության պատմություն
Ճարտարապետության քննադատություն
Ճարտարապետություն
Ճարտարապետություն և քաղաքաշինություն
Ճարտարապետություն և քրեագիտություն
Մաթեմատիկա
Մաթեմատիկա և ինժեներիա
Մաթեմատիկա և համակարգչային գիտություն
Մաթեմատիկա և տնտեսագիտություն
Մաթեմատիկա և ֆիզիկա
Մաթեմատիկական տրամաբանություն
Մաթեմատիկական և հաշվողական ֆինանսներ
Մարդաբանություն
Մարդու իրավունքներ
Մարմնամարզություն և առողջություն
Մեդիայի ուսումնասիրություն և բիզնես
Մեխանիկական ինժեներիա
Մերձավոր Արևելքի գիտություններ
Միջազգային գործադիր բիզնեսի կառավարում
Միջազգային զարգացման քաղաքականություն
Միջազգային զարգացում
Միջազգային էներգետիկայի կառավարում և քաղաքականություն
Միջազգային կառավարում
Միջազգային կրթական քաղաքականություն
Միջազգային համեմատական կրթություն
Միջազգային հանրային քաղաքականություն
Միջազգային հարաբերություններ
Միջազգային հարաբերություններ և քաղաքագիտություն
Միջառարկայական ծրագիր
Միջառարկայական հետազոտություններ
Միջին Արևելքի ուսումնասիրություն
Միտք
Մշակույթ և տեխնոլոգիա
Մոլեկուլային կենսագիտություն
Մոլեկուլային և էկոլոգիական կենսաբանություն
Մոլեկուլյար և բջջային կենսաբանություն
Նանոգիտություն
Նանոտեխնոլոգիա և վերականգնողական բժշկություն
Նյարդաբանություն և բժշկություն
Նորարարություն և գլոբալ առաջնորդություն
Շրջակա միջավայր և կայուն զարգացում
Ոչ գծային ֆիզիկա
Ուղղորդված ուսուցում
Ուսումնառություն և տեխնոլոգիա
Պատմություն
Պատմություն և քաղաքագիտություն
Ռադիոկենսաբանություն
Ռազմավարական մարքեթինգ
Ռեժիսուրա
Ռիսկերի կառավարում և ֆինանսական ինժեներիա
Ռոթմանի կառավարման դպրոց
Ռուսագիտություն և արևելաեվրոպագիտություն
Սլավոնագիտություն և Արևելաեվրոպագիտություն
Սննդային գիտություն և թունաբանություն
Սոցիալ-կազմակերպչական հոգեբանություն
Սոցիալական անթրոպոլոգիայի հետազոտություն
Սոցիալական աշխատանք
Սոցիալական ծառայություն
Սոցիալական կառավարում
Սոցիալական մարդաբանություն
Սոցիալական և մշակութային մարդաբանություն
Ստեղծագործական արտադրություն
Տարիքային հոգեբանություն
Տեխնոլոգիական քաղաքականություն
Տեղ. համակարգերի վերլուծություն
Տեղեկատվական տեխնոլոգիաներ
Տիբեթյան և Հիմալայան Գիտություններ
Տիեզերական ֆիզիկա
Տնտեսագիտություն
Տնտեսագիտություն և բիզնես
Տնտեսագիտություն և բիզնես ռազմավարություն
Տնտեսական քաղաքականության կառավարում
Տնտեսական քաղաքականություն
Տնտեսություն
Տնտեսություն և բիզնես
Տնտեսություն և հոգեբանություն
Փաստավավերագրական
Փիլիսոփայություն
Քաղաքագիտություն
Քաղաքագիտություն և արևելաեվրոպագիտություն
Քաղաքագիտություն և եվրոպագիտություն
Քաղաքական տնտեսություն
Քաղաքաշինական նախագծում
Քաղաքաշինություն
Քիմիա
Քիմիական
Քիմիական ճարտարագիտություն
Քիմիական և բիոմոլեկուլային ճարտարագիտություն
Քրեագիտություն
Օդագնացություն և աստղագնացություն
Օրգանական քիմիա
Ֆիզիկա
Ֆիզիկա և Կենսաբանություն
Ֆիզիկա և մաթեմատիկա
Ֆիլմագիտություն
Ֆինանսական ինժեներիա
Ֆինանսական մաթեմատիկա
Ֆինանսական ռիսկերի կառավարում
Ֆինանսներ
Ֆինանսներ և տնտեսագիտություն
Ֆինանսների մաթեմատիկա
Ֆրանսերեն և արաբերեն
անվտանգություն և ինտեգրացիա
արևելաեվրոպագիտություն
գիտական գրականության ստեղծում
դիզայն և կառավարում
խելք և կրթություն
կուրատորական և կոնցեպտուալ գործունեություններ
միջուկային և գլոբալ ինժեներիա և ձեռներեցություն
մշակույթ և ուժ
նորվեգական և կելտական գիտություններ
տեխնոլոգիաներ և ձեռներեցություն
քաղաքականություն և քաղաքագիտություն
ֆիզիկա
աստիճան
Ասպիրանտուրա
Բակալավրիատ
Մագիստրատուրա
տարի
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
կարգավիճակ
«Լույսի» կրթաթոշակառու
«Լույսի» շրջանավարտ
study
Առողջապահություն և բժշկություն
Արվեստ
Բիզնես
Իրավագիտություն
Կառավարում
Կրթություն
Համակարգչային գիտություն
Հասարակական գիտություններ
Հումանիտար գիտություններ
Ճարտարագիտություն
Ճարտարապետություն
Ճշգրիտ գիտություններ
Մաթեմատիկա
Շրջակա միջավայր
Տնտեսագիտություն
Ֆինանսներ
քաղաքագիտություն և հանրային կառավարում
«Լույսի» բոլոր ուսանողները
Չեղարկել ֆիլտրը
Հստակ չգիտե՞ք, թե ում կամ ինչ եք փնտրում։ Փորձե՛ք մեր SmartSearch համակարգը։
Փնտրել «Լույսի» կրթաթոշակառուներին՝ սովորող
ցանկացած
ԱՄՆ
Ավստրալիա
Գերմանիա
Դանիա
Իռլանդիա
Կանադա
Հոնգ Կոնգ
Մեծ Բրիտանիա
Շվեյցարիա
Ռուսաստան
Սինգապուր
Ֆրանսիա
ցանկացած
ԱՄՆ
Ավստրալիա
Գերմանիա
Դանիա
Իռլանդիա
Կանադա
Հոնգ Կոնգ
Մեծ Բրիտանիա
Շվեյցարիա
Ռուսաստան
Սինգապուր
Ֆրանսիա
երկրի
ցանկացած
Աախենի համալսարան
Ավստրալիայի ազգային համալսարան
Բեռլինի համալսարան
Դյուքի համալսարան
Դուբլինի Թրինիթի քոլեջ
Եյլի համալսարան
Էքոլ պոլիտեքնիկ. Փարիզ Թեք
Ժնևի համալսարան
Լոզանի ֆեդերալ պոլիտեխնիկական դպրոց
Լոմոնոսովի անվան Մոսկվայի պետական համալսարան
Լոնդոնի կայսերական քոլեջ
Լոնդոնի համալսարանական քոլեջ
Լոնդոնի տնտեսագիտության և քաղաքագիտության դպրոց
Բերկլի
Կալիֆոռնիայի տեխնոլոգիայի ինստիտուտ
Կոլումբիայի համալսարան
Կոպենհագենի համալսարան
Հարվարդի համալսարան
Հոնգ Կոնգի գիտության և տեխնոլոգիայի համալսարան
Հոնգ Կոնգի համալսարան
Մասաչուսեթսի տեխնոլոգիայի ինստիտուտ
ՄաքԳիլլի համալսարան
Մոսկվայի ֆիզիկատեխնիկական ինստիտուտ
Յակոբսի համալսարան
Շվեյցարիայի տեխնոլոգիայի ֆեդերալ ինստիտուտ
Չիկագոյի համալսարան
Սթենֆորդի համալսարան
Սիդնեյի համալսարան
Սինգապուրի ազգային համալսարան
Տորոնտոյի համալսարան
Փենսիլվանիայի համալսարան
Փրինսթոնի համալսարան
Քեմբրիջի համալսարան
Օքսֆորդի համալսարան
ցանկացած
Աախենի համալսարան
Ավստրալիայի ազգային համալսարան
Բեռլինի համալսարան
Դյուքի համալսարան
Դուբլինի Թրինիթի քոլեջ
Եյլի համալսարան
Էքոլ պոլիտեքնիկ. Փարիզ Թեք
Ժնևի համալսարան
Լոզանի ֆեդերալ պոլիտեխնիկական դպրոց
Լոմոնոսովի անվան Մոսկվայի պետական համալսարան
Լոնդոնի կայսերական քոլեջ
Լոնդոնի համալսարանական քոլեջ
Լոնդոնի տնտեսագիտության և քաղաքագիտության դպրոց
Բերկլի
Կալիֆոռնիայի տեխնոլոգիայի ինստիտուտ
Կոլումբիայի համալսարան
Կոպենհագենի համալսարան
Հարվարդի համալսարան
Հոնգ Կոնգի գիտության և տեխնոլոգիայի համալսարան
Հոնգ Կոնգի համալսարան
Մասաչուսեթսի տեխնոլոգիայի ինստիտուտ
ՄաքԳիլլի համալսարան
Մոսկվայի ֆիզիկատեխնիկական ինստիտուտ
Յակոբսի համալսարան
Շվեյցարիայի տեխնոլոգիայի ֆեդերալ ինստիտուտ
Չիկագոյի համալսարան
Սթենֆորդի համալսարան
Սիդնեյի համալսարան
Սինգապուրի ազգային համալսարան
Տորոնտոյի համալսարան
Փենսիլվանիայի համալսարան
Փրինսթոնի համալսարան
Քեմբրիջի համալսարան
Օքսֆորդի համալսարան
համալսարանի
ցանկացած
Առողջապահություն և բժշկություն
Արվեստ
Բիզնես
Իրավագիտություն
Կառավարում, քաղաքագիտություն և հանրային կառավարում
Կրթություն
Համակարգչային գիտություն
Հասարակական գիտություններ
Հումանիտար գիտություններ
Ճարտարագիտություն
Ճարտարապետություն
Ճշգրիտ գիտություններ
Մաթեմատիկա
Շրջակա միջավայր
Տնտեսագիտություն
Ֆինանսներ
ցանկացած
Առողջապահություն և բժշկություն
Արվեստ
Բիզնես
Իրավագիտություն
Կառավարում, քաղաքագիտություն և հանրային կառավարում
Կրթություն
Համակարգչային գիտություն
Հասարակական գիտություններ
Հումանիտար գիտություններ
Ճարտարագիտություն
Ճարտարապետություն
Ճշգրիտ գիտություններ
Մաթեմատիկա
Շրջակա միջավայր
Տնտեսագիտություն
Ֆինանսներ
ծրագրի
ցանկացած
Ասպիրանտուրա
Բակալավրիատ
Մագիստրատուրա
ցանկացած
Ասպիրանտուրա
Բակալավրիատ
Մագիստրատուրա
աստիճանով։
Փնտրել կրթաթոշակառուներ
Adelaida Baghdasaryan
Law (LLM)
Adrine Martirosyan
Comparative Economics and Policy
Aharon Levonyan
EMBA Global
Aida Marukyan
Aksel Movsisyan
Master of Business Administration (MBA)
Alain Chaglassian
Medicine
Albert Nerzetyan
International Relations and Political Science
Aleksandr Beknazaryan
Pure Mathematics
Aleksandr Harutyunyan
Master of Business Administration (MBA)
Aleksandr Petrosyan
Physics
Alen Shadunts
Oriental Studies
Alentina Vardanyan
Management Studies
Alex Boyajian
MBA
Alexander Karadjian
Architecture
Alexandra Martirosian
Computer Science and Engineering (Undergraduate)
Alexandros Charidis
Design and Computation
Alique Berberian
Master of International Affairs
Alla Berberyan
Environment and Sustainable Development
Alvard Hovhannisyan
Amalya Ghukasyan
Democracy and Democratisation
Amalya Khachatryan
Russian and East European Studies
Amalya Kostanyan
Engineering
Amazasp Shaumyan
Mathematics of Finance
Anahid Sandaldjian Modrek
Developmental Psychology
Anahit Galstyan
Human Rights
Anahit Hayrapetyan
Advanced Architectural Design
Anahit Papyan
Finance
Anahit Soghoyan
Finance
Anahit Takiryan
Anahit Vardanova
Master of Business Administration (MBA)
Anastasia Tsaturyan
Master of Arts Program in Social Sciences
Andranik Mnatsakanyan
Management
Andranik Petrosyan
Energy and resources Management
Andranik Ugujyan
Andrew Ylitalo
Physics
Andrey Simonyan
MBA
Ani Amseyan
Ani Asryan
Ani Baboomian Ghaleh Mamakani
Project and Enterprise Management
Ani Baldryan
Ani Barseghyan
Ani Garamyan
Ani Hambardzumyan
Ani Haykuni
Masters in Business Administration (MBA)
Ani Karibian
Ani Khachatryan
Ani Kocharyan
Law (LLM)
Ani Meliksetyan
International Education Policy
Ani Minassian
Master of Business Administration (MBA)
Ani Movsisyan
Community Health and Prevention Research
Ani Movsisyan
Social Intervention
Ani Nersisyan
Condensed Matter Physics
Ani Petrosyan
Ani Sargsyan
Ani Shahinyan
Oriental Studies
Ani Shirvanian Konaraki
Music Education
Ani Ter-Margaryan
Ani Tumanyan
Applied Computing
Ani Vahradyan
Journalism
Ani Vanesyan
Biophysics
Ani Vardanyan
Ani Vardanyan
Economics
Anna Babajanyan
Education
Anna Barseghyan
Translation Studies
Anna Carolin Haleblian
Middle Eastern Studies
Anna Hakobyan
Law (J.S.M)
Anna Hakobyan
Anna Harutyunyan
Sustainability Management
Anna Jotyan
Anna Kalashyan
International Relations
Anna Khachatryan
Law (LLM)
Anna Manasyan
Anna Martirosyan
Economics
Anna Meloyan
Architecture
Anna Mheryan
Anna Ohanjanyan
Bioscience Enterprise
Anna Sahakyan
Anna Sayadyan
Anna Srapionyan
Financial Mathematics
Anri Grigorian
Economics and Business
Anthony Guerbidjian
International Affairs
Anush Aleksanyan
Economics
Anush Sarkisian
Political Science
Anushavan Hambardzumyan
Public Adminstration
Anushik Muradyan
Anzhela Sahakyan
Ara Khachatryan
Executive MBA
Ara Mambreyan
Natural Sciences
Ara Mkhoyan
Aram Asryan
Law and Finance
Aram Ghoogasian
Middle Eastern Studies
Aram Kostanyan
Physics
Aram Mikayelyan
Applied Mathematics and Physics
Aram Mughalyan
Management
Aram Sarkisyan
Economics
Aram Verdiyan
Business Administration
Arayik Hayriyan
Comparative European Politics
Areen Babajanian
Law (JD)
Areg Gevorgyan
Management, Technologies and Entrepreneurship
Aren Karapetyan
Engineering Science
Arev Papazian
Social Anthropology
Arevik Sargsyan
English Language
Arevshat Meliksetyan
Executive MBA
Argishti Atshemyan
Ari Sekeryan
Oriental Studies
Arin A. Balalian
PhD in Epidemiology
Arin Aghazarian
Master of Business Administration (MBA)
Arman Abgaryan
Finance
Arman Arshak Shahbazyan
Arman Hovakimyan
Politics, Security and Integration
Arman Margaryan
Physics
Arman Tatoyan
Law (LLM)
Arman Tigranyan
College of Letters and Science
Armen Khachikyan
Information Technology
Armen Malkhasyan
Law (LLM)
Armen Mkrtchyan
Aeronautics and Astronautics
Armen Nazinyan
Advanced Architectural Design
Armen Samurkashian
Aerospace Engineering
Armen Tangamyan
Computer Science
Armen Tavadyan
International Public Policy
Armen Vardanyan
Mathematics and Computer Science
Armenouhi Kazaryan
Medical Anthropology
Armenuhi Abrahamyan
Armenuhi Khachatryan
Finance in Mathematics
Armine Badalyan
Armine Bagiyan
MPhil in Development Studies
Armine Ghazaryan
Economics
Armine Ghazaryan
Comparative Literature
Armine Khachatryan
LL.M.
Armine Minasyan
Mathematics
Armine Nalbandian
Development Studies
Armine Poghosyan
Arpi Grigorian
Physics
Arpine Antonyan
Arpine Kirakosyan
Arsen Alikhanyan
Comparative Business
Arsen Mamikonyan
Electrical Engineering and Computer Science
Arsen Nisanyan
Medieval History
Arsen Tumanyan
Applied Computing
Arsen Vasilyan
Physics
Arshak Chibukhchyan
Arshak Karapetyan
Executive MBA
Arshak Mnatsakanyan
Nanotechnology and Regenerative Medicine
Arshavir Ghahramanyan
Medicine
Arshavir Minasaryan
MBA
Artak Beglaryan
Politics, Security and Integration
Artavazd Ghazaryan
Sloan Fellows
Artem Melikyan
Architecture
Artur Aslanyan
Chemical/Nuclear/Global Engineering and Entrepreneurship
Artur Gasparyan
Management, Technology and Entrepreneurship
Artur Khalatyan
Analysis, Design and Management of Information Systems
Artur Makaryan
Theater Directing
Artyom Geghamyan
Public Administration
Artyom Kosyan
Financial Mathematics
Arus Kozmanyan
Software Systems Engineering
Ashot Margaryan
Identity, Culture and Power
Astghik Isakhanyan
Astghik Petrosyan
MPhil in Tibetan and Himalayan Studies
Astghik Tsatryan
Global Governance and Diplomacy
Asya Altunyan
Audria Amirian
Bachelors
Avetik Karagulyan
Avetis Ghazaryan
Financial Economics
Ayda Gragossian
Master of Fine Art
Azganush Mnatsakanyan
Berj Chorlian
Humanities
Berj Garabedian
Master of Business Administration (MBA)
Carla Gharibian
Law
Chantal Terziyan
Social and Cultural Anthropology
Christian Millian
Armenian Studies
Christina Der Sarkissian
SLOAN MBA
Christine Kazanchian
Art History
Christine Serdjenian
Higher Education (Administration/Student Affairs)
Colette Ghazarian
J.D
Dara Mary Hourdajian
International Energy Management & Policy
Daron Bedian
Bachelor of Science
David Dedeyan
Business Administration (MBA)
David Sargsyan
David Yeritsyan
Medicinal and Industrial Pharmaceutical Sciences
Davit Aghamalyan
Physics
Davit Aslanyan
Davit Davtyan
Finance and Economics
Davit Tadevosyan
System Design and Management
Deanna Youssoufian
Mind, Brain, and Education
Diana Antonosyan
Nonlinear Physics
Diana Asatryan
Journalism
Diana Gaziyan
Edward S. Mason Program
Diana Khachaturyan
International Development Policy
Diana Muradova
International Comparative Education
Diana Nazaryan
Education (Child Develoment and Education)
Diana Petrosyan
Diana Saakyan
Economics
Diana Yanukyan
Journalism
Dianna Hovakimyan
International Public Policy
Edgar Manukyan
Edgar Minasyan
Mathematics
Edmond Vardumyan
Master of Business Administration (MBA)
Eduard Badalyan
Public Administration
Eduard Grigoryan
Juris Doctor
Edward Ansour
Chemistry
Elen Gyulnazaryan
Politics and East European Studies
Elen Hokhikyan
Public Policy
Eleonora Mkrtchyan
Law (LLM)
Elina Markarian
Public Administration and Policy
Elina Tunyan
Executive MBA
Elisa Katvalyan
Elizabeth Ayanian
Neuroscience and Medicine
Elya Minasyan
Elya Papoyan
Public Health
Emily Terian
Common year
Emma Hovhannisyan
Applied Mathematics
Emma Nolan-Abrahamian
Social Administration
Emma Sargsyan
International Public Policy
Esfira Ghazaryan
Fritz Harutyunyan
Gabriel Davtyan
Ethics
Galust Khanvelyan
Politics, Security and Integration
Garen Srapyan
Urban Design
Garin Boghossian
Architecture Studies
Garineh Nazarian
Film Studies
Garnik Sarkisian
Master of Business Administration (MBA)
Gayane Panosyan
Evidence Based Social Intervention
Gayane Petrosyan
Computer Science
Gayane Virabyan
Law (LLM)
Gayaneh Melkom Melkomian
Law (LLM)
Gevorg Khandamiryan
Undergraduate
Gevorg Martirosyan
Natural sciences, physical
Gevorg Poghosyan
Communication Systems
Giovanni Zenati
Political Economy
Gohar Danielyan
Gohar Harutyunyan
Economics and Psychology
Gohar Sevoyan
Gor Galstyan
Gor Hovakimyan
Economy, State and Society: Economics and Business
Gor Nalbandyan
Gor Zakaryan
Master of Business Administration (MBA)
Grant Babayan
Political Science and European Studies
Grant Shirakuni
European Social and Political Studies
Gregory Bilazarian
Master of Business Administration (MBA)
Gregory Loshkajian
Economics
Greta Khachatryan
Grigor MirzaAvakyan
Urban Planning
Grigori Enikolopov
Architecture
Grisha Aghajanyan
Security Studies
Grisha Hovsepyan
Grisha Khachatryan
Finance
Gurgen Ayvazyan
Economics
Hagop Kalandjian
Molecular and Environmental Biology
Haik Ter-Nersesyan
International Affairs
Hannah Cox
Linguistics and French
Harout Ekmanian
LL.M.
Haroutioun Manougian
Public Administration
Haroutun Nazarian
Molecular and Cell Biology
Hasmik Aghajanyan
Hasmik Alekyan
Ms in Actuarial Science
Hasmik Asatryan
Hasmik Baghdasaryan
Social Work
Hasmik Grigoryan
Computer Science
Hasmik Jivanyan
Linguistics
Hasmik Tevosyan
Forced Migration and Refugee Studies
Hasmik Vardanyan
Hayk Chakhchakhyan
Interdisciplinary Studies
Hayk Hakobyan
Graduate Program at the Department of Astrophysical Sciences
Hayk Ishkhanyan
General and Applied Physics
Hayk Kupelyants
Law
Hayk Mamajanyan
Mjur
Hayk Manucharyan
Economics
Hayk Mazmanyan
Commerce (Finance)
Hayk Piloyan
Master of Business Administration (MBA)
Hayk Sargsyan
Law (LLM)
Hayk Sargsyan
Physics
Hayk Saribekyan
Computer Science
Hayk Tepanyan
Computer Science
Haykaz Nahapetyan
Heghine Grigoryan
Architecture and Urban Design
Heghine Koshtoyan
Child Development and Education
Heghine Musayelyan
Social Service Administration
Heghine Zakoyan
Heghnar Yeghiayan
Social Anthropological Research
Henrik Dumanian
Juris Dictor
Hermine Ganjalyan
Hermine Gevorgyan
Hillary Topazian
Master's of Science in Epidemiology
Hovan Agopian
Finance
Hovhannes Avetisyan
Public Administration
Hovhannes Ghazaryan
Public Administration
Hovhannes Khachatryan
Executive MBA
Hovnatan Karapetyan
Physics
Hrachya Harutyunyan
Financial Engineering
Hrag Papazian
Anthropology
Hrant Davtyan
Economic Policy
Hrant Gharibyan
Physics
Hrant Hakobyan
Executive MBA
Hratch Baghdassarian
Bio Engineering and Economics
Hrayr Azizbekyan
General and Applied Physics
Hrayr Tovmasyan
MLA in Finance
Inessa Alaverdyan
Inessa Shahnazarova
Human Rights
Inga Vardanyan
Irina Arutyunova
Master of Business Administration (MBA)
Irina Ghaplanyan
Politics
Irina Yesayan
Ishkhan Gorgisyan
Physics
Izabella Harutyunyan
Crime Science
Jessica Maghakian
Mathematics
Jessika Khazrik
Masters of Science in Art Culture and Technology
John Aroutiounian
Directed Studies
John Boghossian
Business Administration
John Koobatian
Social Sciences
Joseph Hakoopian
English Education
Julian Barsamian - Moncrief
Master of Business Administration (MBA)
Karen Berberyan
Advanced Architectural Design
Karen Hakobyan
LL.M.
Karen Krmoyan
Public Policy Studies
Karen Yengibaryan
Law (LLM)
Karen Zakaryan
Commerce
Karine Abelyan
Anglo-Saxon, Norse and Celtic Studies
Karine Hakobyan
Chemistry
Karine Vann
Musicology
Karnie Babikian
Nutritional Science and toxicology
Karyna Karapetian
Strategic Marketing
Khachik Badeyan
Applied Mathematics
Khatchig Karamanoukian
Master of Business Administration (MBA)
Kim Avanesyan
Master of Business Administration (MBA)
Kristen Stamboulian
Public Administration
Kristina Arakelyan
Master of Studies in Music (Composition)
Kristina Arakelyan
Philosophy
Kristina Pribilskaya
Politics, Security and Integration
Lara Markarian
Juris Doctor Program
Laura Abroian
Leon Aslanov
French and Arabic
Levon Agazarian
Mathematical and Computational Finance
Levon Avagyan
Mechanical Engineering
Levon Golendukhin
Juris Dictor
Levon Haykazyan
Mathematics and Computer Science
Levon Karapetyan
International Management
Levon Kostanyan
Rotman School of Management
Levon Movsisyan
Organic Chemistry
Levon Nikolyan
Russian and East European Studies
Levon Tadevosian
Law (LLM)
Lia Soorenian
Urban Planning
Liana Mehrabyan
Liana Stepanyan
Liana Sukiasyan
Educational Administration
Liana Yepremyan
Computer Science
Lili Sargsyan
Comparative Literature
Lilit Aristakesyan
Lilit Babayan
Lilit Banduryan
LL.M.
Lilit Darbinyan
Lilit Darbinyan
Computer Science
Lilit Galstyan
Lilit Hovhannisyan
Lilit Mardiyan
Classical Guitar
Lilit Meshchyan
Institutions
Lilit Mnatsakanyan
Architectural Design
Lilit Mughalyan
Business Administration
Lilit Ohanyan
Public Administration
Lilit Saribekyan
Higher Education
Lilit Yordanyan
Major Programme Management
Lilly Djaniants
Architecture and Urban Design
Lily Kamalyan
Education
Liparit Drmeyan
Law (LLM)
Loretta Beglaryan
Finance and Economics
Lucy Der Tavitian
Journalism
Lusine Karapetyan
Lusine Manukyan
International Relations and Politics
Lusine Nadzharyan
History
Lusine Sargsyan
Economic Policy Management
Lusine Sargsyan
Lusine Shahmuradyan
Master of Business Administration
Lusine Stepanyan
Lusine Tarkhanyan
Architecture and Crime Science
Lusine Vasilyan
Lusine Yeghiazaryan
Lusya Manukyan
Biological Sciences
Manan Manucharyan
Manana Hakobyan
Economics
Mane Adamyan
Development Studies
Mane Hovhannisyan
Global Thought
Mane Khlghatyan
Mane Mikayelyan
Cell and Developmental Biology
Mano Sakayan
MA in Middle East Studies
Manuel Manukyan
Manuk Shirinyan
MBA
Marae Sarkuni
Applied Mathematics
Maral Hovasapian
Doctorate of nursing practice
Marc Papazian
Economics
Margarita Afrikyan
Finance
Maria Chakhmakhchyan
English
Maria Galustian
Architecture
Maria Harutyunyan
Public Policy and Management
Maria Marika Semerdzhian
Public Policy
Maria Mkhoyan
Mariam Aramyan
Biology and Psychology
Mariam Arutyunyan
MPhil in Economics
Mariam Ghazaryan
Mariam Grigoryan
Mariam Harutyunyan
Mariam Makaryan
Mariam Nersisyan
Mariam Safaryan
French and Russian
Mariam Simonyan
Management
Marianna Muradyan
Marina Chilingaryan
Media Studies and Business
Marina Petrosyan
Linguistics
Marine Aramyan
Master of Public Policy
Marine Harutyunyan
Marine Potikyan
Real Estate Development
Mark Jaycox
Law
Marta Sandoyan
Human Rights
Marusya Ayvazyan
Matthew Ghazarian
Government
Meline Fereshetyan
LLM Traditional track
Menua Gevorgyan
General and Applied Physics
Meri Aghajanyan
Meri Nasilyan
Learning and Technology
Mesrop Manukyan
Law (LLM)
Mher Areyan
Political Science and European Studies
Mher Mnatsakanyan
Mathematics and Computer Science
Michelle Bezjian
Computer Science and Business Management
Mikael Kalin
Physics
Mikayel Arzakantsyan
Laser Physics
Mikayel Mirzoyan
Computational Statistics and Machine Learning
Mikayel Mkrtchyan
Physics and Mathematics
Mikayel Samvelyan
Master of Science in Computer Science
Mikayel Sukiasyan
Economics
Mikayel Tovmasyan
Economics
Milan Barsamian-Moncrief
Master of Business Administration (MBA)
Milena Ayvazyan
Milena Melkonyan
Social Work
Monika Antonyan
Murad Tovmasyan
Condensed Matter Theory
Mushegh Manukyan
Law (LLM)
Naira Chaloyan
Master of Business Administration (MBA)
Naira Der Kiureghian
Law (JD)
Naira Setrakian
Public Health
Nana Mkrtchyan
Nanor Karageozian
International Development
Nare Aleksanyan
Juris Doctor
Nare Manukyan
Nare Mikayelyan
Pre-Economics
Nare Muradyan
Financial Risk Management
Nare Vardanyan
Politics, Security and Integration
Nareen Manoukian
Higher Education
Nareg Gourdikian
Urban Planning
Narek Aslikyan
Economics
Narek Danoyan
Computer Science
Narek Davtyan
Narek Dshkhunyan
Computer Science and Molecular Biology
Narek Galstyan
Computer Science
Narek Khachatryan
Narek Misakyan
Economics and Business with East European Studies
Narek Nersisyan
Undergraduate
Narek Saribekyan
Advanced Study in Mathematics
Narek Sevacheryan
Political Science
Narek Tovmasyan
Coterminal Degree Program
Narek Tovmasyan
Mathematics of Finance
Narine Ghochikyan
Computer and Information Technology
Narine Lalafaryan
Law (LLM)
Natalie Malkhasyan
Natalie Simonian
Bioengeering
Nazeli Ghukasyan
Economics and Strategy for Business
Neli Davtyan
Nelli Hakobyan
Nelli Petikyan
Industrial Engineering
Nellie Sargsyan
Nerses Aghababyan
Law (LLM)
Nerses Aramyan
Mathematics and Physics
Nicole Zabounian
Social-Organizational Psychology
Nieri Avanessian
Juris Dictor
Nikole Shahbazian
Middle Eastern Studies
Nora Lessersohn
Middle Eastern Studies - Master of Arts
Norayr Mejlumyan
Juris Doctor
Nshan Kesecker
Middle Eastern Studies
Nubar Dailerian
Executive MBA
Nune Igityan
Strategic Marketing
Nvard Chalikyan
International Relations
Nyree Abrahamian
International Education Policy
Nyree Manoukian
Archaeological Science
Ofelya Sargsyan
Ophelia Harutyunyan
Film
Ovsanna Gevorgyan
Film Directing
Ovsanna Khachikian
Leadership, Policy and Politics
Paruyr Matevosyan
Architecture
Paul Garibov
Executive MBA
Pertshouhi Torosyan
Economic Policy Management
Peter Boyajian
General Sciences
Radik Verdyan
Management
Rafayel Mkrtchyan
Computer Science
Raffi Wartanian
Writing Nonfiction Program
Raffy Mardirossian
Architecture
Ramon Boghozian
Radiobiology
Razmig Varakian
Business Administration
Rima Harutyunyan
Ripsime Biyazyan
Global Thought
Rita Tsatryan
English Language Teaching
Robert Davtyan
Finance
Robert Gasparyan
Computer Science
Robert Kalonian
History and Political Science
Robert Panossian
Architecture
Roksana Zinchenko
Politics and East European Studies
Roza Muradyan
Roza Nalbandyan
Higher and Postsecondary Education
Roza Vanian
Law BA (bachelor)
Ruben Bunyatyan
Modern Languages
Ruzanna Hakobyan
Ruzanna Hovhannisyan
Ruzanna Sargsyan
Master of Business Administration (MBA)
Sahag Voskian
Chemical Engineering
Sahakanush Sargsyan
Comparative and International Education
Samson Avetian
Master of Business Administration (MBA)
Samvel Gevorkyan
Finance
Sanan Shirinian
Human Rights
Sara Guerbidjian
Master in Public Administration
Sara Shirazyan
Juris Dictor
Sarah Halejian
Psychology
Sareen Habeshian
Interdisciplinary Program
Sargis Hakobyan
Physics
Sargis Karapetyan
Physics
Sargis Khandanyan
Digital Anthropology
Sargis Poghosyan
Arts and Science
Sarine Shahmirian
Biology
Saro Varjabedian
Film
Sasun Tonapetyan
Satenig Mirzoyan
Master of Philosophy in Technology Policy
Satenik Harutyunyan
Satenik Jerbashian
Risk Management and Financial Engineering
Seda Babayan
Sergey Avetisyan
MPA
Sergey Shahverdyan
Mathematics
Serine Tamamyan
Risk Management and Financial Engineering
Sevada Hovsepyan
Physics
Sevag Kazandjian
Executive MBA
Sevak Harutyunyan
Sevan Ghazaryan
IMESS
Shaunt Kevork
Master of Science
Shushan Arakelyan
CPGS in Computer Science
Shushanik Nalbandyan
Politics and East European Studies
Simon Mkhoyan
Siranush Babakhanova
Double Major in Physics and Biology
Siranush Manukyan
Sona Abrahamyan
Sona Balasanyan
Research Design and Methodology
Sona Hunanyan
Mathematics and Engineering
Sona Margaryan
Public Policy (MPP)
Sona Sahakyan
Sona Sulakian
Chemistry
Sophia Moradian
Development Studies
Sos Avetisyan
Russian and East European Studies
Souren Papazian
Computer Science
Spartak Ghazaryan
Stepan Babayan
Computer Science
Stepan Khzrtian
Law (LLM)
Stephen Khanoyan
Public Policy
Suren Samarchyan
Master of Business Administration (MBA)
Suren Sinyavski
Exercise and Health
Susanna Gevorgyan
Susanna Sargsyan
General Linguistics and Comparative Philology
Svetlana Bagdasarov
Biomedical Engineering
Taguhi Galstyan
Taleen Mardirossian
Creative Writing
Talene Bilazarian
Comparative Government
Talene Boodaghians
Applied Linguistics and Second Language Acquisition
Taline Mardirossian
Mathematics
Tamar Mardirossian
English and Comparative Literature
Tamara Sargsyan
Tanya Sarkissian
Business Administration
Taron Grigoryan
Tatev Sargsyan
Tatevik Arevikyan
Tatevik Danielyan
LL.M.
Tatevik Hakobyan
Applied Mathematics
Tatevik Harutyunyan
Tatevik Muradyan
Finance
Tatevik Zohrabyan
Business Administration
Tigran Atoyan
Mathematics
Tigran Ghardyan
Tigran Manukyan
Economics
Tigran Margaryan
Tigran Petrosyan
Physics
Tigran Shahverdyan
Space Physics
Tsovinar Hayrapetyan
Tsovinar Manukyan
Vache Thomassian
International Affairs
Vahagn Aslanyan
Mathematical Logic
Vahagn Kirakosyan
Mathematics of Finance
Vahagn Voskanyan
MSc in Major Programme Management
Vahakn Papazian
Computer Science
Vahan Aslanyan
Astrophysics
Vahan Hovhannisyan
Computing Research
Vahan Malkhasyan
Nanosience
Vahan Martirosyan
Mathematics with Economics
Vahan Misakyan
Critical, Curatorial and Conceptual Practices in Architecture
Vahan Nanumyan
Physics
Vahe Galstyan
Physics
Vahe Gharakhanyan
Chemical & Biomolecular Engineering
Vahe Markosian
Architecture
Vahe Sargsyan
Computational Mathematics and Cybernetics
Vahe Tahmazyan
General and Applied Physics
Vahe Tshitoyan
Physics
Valentina Hovhannisyan
Management
Vaneni Dadoyan
Cognitive and Decision Sciences
Varag Gharibjanian
Systems Design & Management
Varak Ketsamanian
Middle Eastern Studies
Vardan Andriasyan
Molecular Life Science
Vardan Bezhanyan
Law (LLM)
Vardan Hambardzumyan
Master of Science in Pharmacology
Vardan Khachatryan
LL.M.
Vardan Vardanyan
Vardan Verdiyan
Mathematics
Vardan Yesayan
History
Vardges Avetisyan
Information Technology
Varduhi Danielyan
Law (LLM)
Varduhi Janoyan
Varduhi Sargsyan
Master of Business Administration (MBA)
Varduhi Yeghiazaryan
Computer Science
Vartan Shadarevian
Juris Doctor
Varya Meruzhanyan
Mid-Career Master in Public Administration Edward S. Mason Program
Vazgen Abgaryan
Finance
Vicken Antounian
Law (JD)
Victoria Gasparyan
Politics and East European Studies
Vigen Shirvanyan
Human Rights
Viktorya Aleksanyan
Creative Producing
Vitali Avagyan
Management Research
Yeghishe Kirakosyan
International Legal Studies (SPILS)
Yelena Petrosyan
Applied Mathematics and Physics
Yervand Azatian
Computer Science
Yervand Melkonyan
Economics
Yervand Nersisyan
Mathematics of Finance
Yeva Sargsyan
Architectural History
Yuri Siradeghyan
Master of Business Administration (MBA)
Zarine Stepanyan
Zhanna Kitbalyan
Liberal Arts and Sciences
Back to top
Close
Previous
Next
Previous
Maximize
Next